AQUO day spa Warsaw

Inne Spa w Warszawie >>

Adres:

AQUO day spa Warsaw
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36,
(Galeria Ursynów, wejście od Raabego),
02-722 Warszawa
tel. 22 403 30 40

Godziny otwarcia:

Pn: 09:00 - 21:00

Wt: 09:00 - 21:00

Śr: 09:00 - 21:00

Czw: 09:00 - 21:00

Pt: 09:00 - 21:00

Sb: 10:00 - 16:00


Oferta:

Spa, Salon Masażu, Poradnia Dietetyczna

Opis:

Salon oferuje kosmetykę twarzy, pielęgnację ciała, masaż, dermatologię, pielęgnację dłoni i stóp, medycynę estetyczną, dietetykę i wizaż. Na twarz poleca zabiegi dermatologique, bio-zabiegi, dezinkrustację i peeling kawitacyjny. Na ciało proponuje talasoterapię, termalną terapię borowinową i wodorostami, modelujący zabieg redukujący cellulit, terapię czekoladową, peeling. Zapewnia pełen zakres leczenia farmakologicznego i zabiegowego chorób skóry, włosów i paznokci.
AQUO day spa Warsaw

Średnia ocena klientów:

3.5

Liczba opinii: 2

Podziel się opinią na temat tego salonu spa

Dodaj opinię >>
1.5
Poszłam do salonu na przedłużanie rzęs z kuponem okazika. Zależało mi na naturalnym (nie teatralnym) efekcie, wyszłam z rzęsami, które przeszkadzały nawet w mruganiu. Pani nie potrafi dobrać odpowiednich rzęs- założyła mi dużo za grube i za długie rzęsy - od 9 do 13 mm, przy czym 13mm to rzęsy, które można zakładać tylko w wypadku, gdy klientka ma naturalnie długie, gęste i mocne rzęsy . Moje są dość liche i zdecydowanie zbyt słabe, żeby utrzymać takie obciążenie. Rzęsy zdecydowanie utrudniają normalne funkcjonowanie - są okropnie sztywne, a ich ostre końcówki podrażniają powieki. Także ogólnie jestem kompletnie zniechęcona do ponowienia zabiegu, choć wierzę, że osoba, która zna się na rzeczy i ma na uwadze prośby klientki zrobiłaby to dobrze ; )
18-12-2011 13:56
5
Byłam na rzęsach z kuponu. Musze powiedzieć, że jak zwykle z kuponów spodziewałam się średniej jakości usług jednak zostałam mile zaskoczona. Przede wszystkim bardzo uprzejma obsługa, no a sama usługa wykonana starannie. Ładne długie rzęsy, rzeczywiście 1:1, a nie jakieś posklejane kępy i mijaki. Niestety samo założenie jest czasochłonne, ale na prawdę warto wyleżeć cierpliwie te 2,5 godziny. Byłam już na uzupełnieniu i jest naprawdę ok. Polecam
06-05-2011 10:50

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z AQUO day spa Warsaw.

Współrzędne geograficzne AQUO day spa Warsaw:

N: 52° 8' 22'' E: 21° 3' 31''
GPS N: 52° 8.376' E: 21° 3.528'
Jesteś właścicielem tego salonu spa? Aktualizuj dane firmy >>